1) Zámečnické práce

Svařování, vrtání, nýtování, řezání, pilovaní. Poskládání vložek zámku podle klíče např. 20 vložek jeden klíč. Máte zlomený pant na bráně či dveřích, je potřeba zavařit prasklou konstrukci nebo ji i vyrobit? - Kontaktujte Levné opravy.cz

2) Zámečnictví

Výměna zámků a vložek: Je vaše brána vyhnutá, neotvírá se tak, jak by měla, máte díru v plotě, Váš příjezd k domu je nerovný? Zavolejte Levné opravy.cz, odstraníme závady.     

3) Lepení protiskluzových pásů nebo protiskluzový nátěr venkovní a vnitřní

Použití - schody, kolem bazénu, vchody do domu, chodníky, přístupové cesty, nájezdové rampy. Životnost: odolnost proti mrazu a vodě, vysoká odolnost proti poškození.

4) Svařování

5) Obráběčské práce kovu

6) Elektroinstalace

Montáž a demontáž osvětlení, výměna zásuvek a vypínačů, nové elektrorozvody včetně revizí,atd. Máte pocit, že se Vaše zásuvka pálí, nebo se Vám uvolnila od zdi? - Je nejvyšší čas ji opravit nebo vyměnit pro Vaši bezpečnost.

7) Opravy a montáž elektronických zvonků (elektrický vrátný) a bezpečnostního kamerového systému

Nezvoní Vám zvonek v domě či v bytě, nebaví Vás běhat otvírat bránu, když někdo zazvoní? Chcete z pohodlí domova sledovat a ovládat vstupy do Vaší nemovitosti? - Zavolejte Levné opravy.cz a my Vám co nejefektivněji poradíme a provedeme montáž včetně zabezpečení nemovitosti.

8) Opravy sanitárních zařízení (koupelna, WC)

Máte uvolněné umyvadlo, mísu nebo Vám spáry kolem vany už netěsní? Protéká Vám baterie, kape Vám pod umyvadlem, nebo máte jiný problém se sanitárním zařízením? - Zavolejte nám, přijedeme, opravíme nebo vyměníme za nové. 

9) Malování a natírání

Máte pocit, že vaše barva na stěnách ztrácí jiskru, koupili jste si nový nábytek a chcete k němu sladit v barvách místnost? Vaše barva na topení zežloutla nebo se na něm objevila rez? Zavolejte Levné opravy.cz a my Vám zajistíme barvy dle Vašeho přání.

10) Pokládání koberců a podlahových krytin

Potřebujete odborně položit koberec nebo plovoucí podlahu? I s těmito a mnoha dalšími podlahářskými pracemi se na na nás můžete obrátit.

11) Opravy obkladů a dlažeb

Praskl Vám obklad nebo dlažba, máte vydrolené spáry, začíná se Vám tvořit za nimi plíseň, máte popraskanou terasu po zimě? - Tyto opravy Vám rádi provedeme. Protéká Vám baterie u umyvadla, napouštěcí kohoutek u záchodu je nefunkční, nebo Vám protéká odpad u dřezu či umyvadla? - Zavolejte Levné opravy.cz. 

12) Drobné instalatérské práce

Teče Vám baterie u umyvadla, napouštěcí kohoutek u záchodu je nefunkční, nebo Vám protéká odpad u dřezu či umyvadla?

13) Montáž a demontáž nábytku, poliček, kuchyňských linek atd.

Vybrali jste nábytek? - My Vám ho dovezeme a složíme. Máte rozviklanou skříň nebo se naklání na stranu? - My Vám jí opravíme do původního stavu. Lezou Vám děti po skříni a máte strach, že se na ně převrátí? - My Vám skříně zabezpečíme. Navíc Vám můžeme zajistit uchycení polic, montáž lišt, demontáž a odvoz linek, dovoz a montáž linek apod.

14) Řemeslnické práce

Je vaše brána vyhnutá, neotvírá se tak, jak by měla, máte díru v plotě, Váš příjezd k domu je nerovný? - Zavolejte Levné opravy.cz, odstraníme závady.  

15) Běžná údržba bytu či domu

Nezbývá Vám čas udržovat Vaši nemovitost? - Zajistíme Vám pravidelnou kontrolu topení, instalatérských sítí, elektrického zařízení, nebo také odvzdušnění radiátorů, kontrolu střechy atd.

16) Výměna madel zábradlí v panelových domech

17) Opravy zdiva v panelových domech

18) Výměna lina ve společných prostorách chodby, technické podlaží atd.

19) Vyklizení sklepů a dezinfekce

20) Montáž poštovních schránek

Contact Information