Dejte svému domovu osobitý vzhled, vlastní energii, dejte mu originalitu. Jak? Spojte tradiční kovářské řemeslo a originální design. Umělecký kovář dodá vašemu domovu jedinečný vzhled a vystoupíte tak všudy přítomné šedi a prefabrikátů.

Proč železo?

Umělecké kovářství staví na jednoduchosti, funkčnosti a kvalitě. Můžete si vsadit na snadnou údržbu a dlouhou životnost. Navíc máte na výběr z mnoha stylů od rustikálních až po modernu.

Kované ploty a brány

Kované ploty a brány dodáváme nejčastěji s elektrickým pojezdem. Jeho největší výhodou je pohodlné ovládání brány bez nutnosti opustit auto, když byste ani psa ven nevyhnali. Dodáváme brány s kolejnicovým pojezdem, které potřebují dostatek prostoru pro zajetí, ale výrazně šetří místo za bránou.

Bezpečnostní prvky – Zábradlí, balkóny, mříže

Bezpečnost Vás i vaší rodiny je vždy na prvním místě. Bezpečnostní prvky jako zábradlí nebo mříže mohou být také designové. Po schodišti chodíte každý den, proto by Vám nemělo být trnem v oku. Věnujte jeho vzhledu dostatek času. Právě zábradlí venkovních schodišť a balkónů výrazně přispívá celkovému vzhledu domu.

Ostatní exteriérové prvky

Zaměřte se na detail a získáte originální celek. Vyrábíme originální kovaná domovní čísla, loga firem, kliky, panty.
Volejte obchodního zástupce Aleše Měrku, +420 731 564 871

Contact Information